Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Політика

«СЄНЯ ПРОТИ МІХО»

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк відбирає у губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі контроль над митницею, кошти від якої, повинні були піти на ремонт доріг в Бессарабії.

Про це, в ефірі телеканалу 112 заявив сам Саакашвілі.

За його словами, коли він попросив у Яценюка грошей на ремонт дороги, глава уряду йому відмовив, запропонувавши збільшити прибуток з митниці і направити ці гроші на ремонт.

«Як тільки ми оголосили про це рішення, загадковим чином зібрали митників з Одеси, 30% перевели до Київа, потім у ручному режимі почали телефонувати в Одесу та казати: «Не розмитнюйте вантажі, зробіть найвищий тариф». В результаті вантажі йдуть у Київ, Закарпаття, Дніпропетровськ, там і розмитнюються. Я побачив класичний приклад відфутболювання. Прем’єр-міністр сказав: «Я за тебе, підтримую. А це все митниця». Однією рукою вони мене там призначили, дали всі ці повноваження, гроші, а іншою рукою забрали», – заявив Саакашвілі.

Його слова підтвердив і заступник голови Державної фіскальної служби, що відповідає за митницю, Костянтин Лікарчук: «насправді, тарифи в Одесі дуже високі, і товари переправляються на інші митниці. Це, зокрема, Херсон та Київська область, де діючому керівництву Державної фіскальної служби зручно розмитнити ці вантажі, де йдуть тіньові потоки».

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 18 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.