Президент Бразилії Жаір Больсонару оголосив про плани на минулому тижні переглянути підручники в державних школах і виключити посилання на гомосексуалізм, одностатеві «шлюби» і насильство по відношенню до жінок.788638433

Також є пропозиції про надання військового контролю деяким державним школам. Як тільки Болсонару вступив на посаду, міністерство освіти випустило нові керівні принципи для видавців підручників, в яких були видалені посилання на гендерну ідеологію і сексизм. Міністерство також ліквідувало свій відділ різноманітності.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Напередодні своєї інавгурації 1 січня Болсонару написав у Твіттері свої наміри. «Одна з цілей вивести Бразилію з найгірших позицій в міжнародному рейтингу освіти – це боротьба з марксистським сміттям, яке поширилося в освітніх установах». Міністр освіти Рікардо Велес Родрігес поклявся у своїй інавгураційній промові, що покладе край «агресивному просуванню гендерної ідеології».

ЧИТАЙТЕКримінальну відповідальність за пропаганду традиційних сімейних цінностей першою ввела Бельгія

В опитуванні, опублікованому 8 січня Datafolha, 59 відсотків християн заявили, що не схвалюють обговорення сексуального виховання в школі. Опитування, проведене 18-19 грудня, опитано 2077 респондентів. Консервативні католики і християни-євангелісти є ключовими прихильниками уряду Болсонару.

ПРИНЦИПОВО:

Болсонару вже відчуває деяку реакцію з боку бразильських спілок вчителів, які обурюються тим, що президент виступає проти спадщини Пауло Фрейре, чиї книги і філософія про освіту були впливовими в усьому світі. Фрейре, який помер в 1997 році, був засновником критичної педагогіки. Його робота була піддана критиці за виклик традиційним інститутам, таким як церква і родина, які є проміжними між державою і людьми. Критична педагогіка стверджує, що викладання носить політичний характер і що метою освіти є політична дія і соціальна критика.

Під час президентської кампанії Болсонару в минулому році сказав, що хоче увійти в «Міністерство освіти з вогнеметом, щоб прибрати Пауло Фрейре». В якості натхнення для реформування освіти Болсонару, схоже, покладається на Олав де Карвалью – бразильця що знаходиться в США , який відомий протистоянням соціалізму.