Приєднуйся до нас

Що шукати?

За Лаштунками

Події

Кожен 4-й іванофранківець є “нелегалом з конвертом”?

Виявляється, що у місті, населення котрого ледь перевищує 200 тис. населення, більшу половину котрого становлять пенсіонери, діти, студенти та гастарбайтери, кожен 4-й іванофранківець працездатного віку є “нелегалом із конвертом”?

Так 20 березня відбулась засідання міської комісії з легалізації заробітної плати та зайнятості населення, на якому розглянули ситуацію з оформленням працівників у підприємствах міста.

Чиновники дивуються, чому у деяких компаніях офіційно влаштовані лише кілька людей на мінімальну зарплату, а прибутки показують зовсім інші суми.

«У Франківську працюють 22 тисячі неоформлених працівників. Не є секретом, що найбільше таких випадків у сфері будівництва», – каже заступник міського голови Богдан Білик.

Підприємці кажуть, що така ситуація склалася через те, що деякі сфери діяльності передаються підрядникам. Білик додає, що міська влада не є зацікавленою у штрафних санкціях для підприємців, бо гроші йтимуть у Київ, а не залишатимуться в місті.

«Нам краще, щоб бізнес легально працював і платив податки в місто, а не віддавав штрафи центральній владі», – додає він.

Також Білик розповів, що нещодавно повернувся з міста Жешув (Польща), де місцеві чиновники високо оцінили процес будівництва житлового комплексу франківською компанією.

Реклама. Прокрутіть вниз, щоб читати далі.

Кількість переглядів: 30 

©2013-2020 "За Лаштунками". Всі права застережено. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на видання "За Лаштунками" не нижче другого абзацу. Для інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.